קצת עלי

אני בוגר מגמת תסריטאות בבית הספר לקולנוע וטלוויזיה סם שפיגל

בעל תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה

ותואר שני (MA) בביבליותרפיה ושנת הסמכה כמטפל בהבעה ויצירה באוניברסיטת חיפה.
את הסטאז' שלי עשיתי עם ילדים ועם אסירים בוגרים בכלא מעשיהו.
מאז שהוסמכתי לטיפול ב – 2009, עבדתי במשרד החינוך :
בבית ספר להפרעות התנהגות
עם ילדי חינוך מיוחד ושילוב בחטיבות ביניים ובבית ספר יסודי "בן גוריון" בבת ים, שבו אני מתחיל את שנתי השביעית. עבדתי גם עם מספר ילדים בעלי נכויות מורכבות ואוטיזם.
במקביל עבדתי , בעיקר עם מתבגרים, במרכז טיפולי המשרת לקוחות של קופות החולים ובקליניקה עם מבוגרים ומתבגרים.

מידי פעם אני מוצא את הזמן והמתעניינים ומשיק קבוצות כתיבה יוצרת ברוח הביבליותרפיה.

אל הביבליותרפיה הגעתי כמעט במקרה, בתום חיפוש אחר עיסוק שיחבר את שתי אהבותי לנפש האדם ולכתיבה. עוד בילדות, הקריאה ובעיקר הכתיבה היו בשבילי תמיד מקום שבו אני יכול לדבר עם עצמי ולהתחבר בצורה מוגנת לחלקים בי שלא תמיד היה להם מקום על פני השטח. הכתיבה הייתה לי מרחב לביטוי העוצמות שלי, לגילוי עצמי וגיבוש זהות ולא פעם הייתה גם לשמיכה חמימה שתחתיה ניתן להתחבא עד חלוף הסערה ובחומה אפשר להחלים מכאבים.

כאדם וכמטפל אני מלא ספקות ואני משתמש בהם ובעמימות כדי לנווט את המטופל בסבלנות אל מקום בטוח יותר, שבו יוכל להכיל את רגשותיו ולהיות אותנטי יותר. אני לא מאמין בטיפולי 'אינסטנט' ומעשי כשפים, אלא מסור לתהליך טיפולי ולצמיחה הדרגתית של המטופל בתוך הקשר הטיפולי. יש הרבה קסם בסיפורים ובשירים ובטיפול עצמו ורגעים שבהם אנחנו מתעלים מעל המציאות היום יומית ונוגעים באמיתות חד פעמיות. התואר קוסם, כפי שכתב דיפאק צ'ופרה נמצא אצל כל מי שהצליח לעשות שינוי מהותי בעולמו ובמובן הזה, אני מרשה לעצמי לראות לפעמים את הקליניקה כ'בית ספר לקוסמים מתחילים'…